Efficiƫnte en duurzame oplossingen voor uw logistieke proces

99% beschikbaarheid en lagere kosten

99% beschikbaarheid en lagere kosten

Ons team

Het is onze expertise om RTI pools zo optimaal mogelijk te besturen. Als onafhankelijke organisatie met een deskundig team zoekt Pool Service altijd naar creatieve en vernieuwende logistieke oplossingen. Wij steken in op een goede en langdurige relatie met onze klanten, werken doel- en oplossingsgericht en denken en werken met veel plezier mee. Dit doen we met een team van 11 medewerkers met passie voor het vak.

 Arthur Arent

Arthur Arent
General Manager
a.arent@pool-service.nl
+31 570 667 122


Marcel Dik
Chief Accountant
m.dik@pool-service.nl
+31 570 667 152

Logo Rondje

 Logo Rondje

Gert-Jan Westerveld
Manager Customer Relations
g.westerveld@pool-service.nl
+31 570 667 155

Aldina Nimani
Project and Program Support
a.nimani@pool-service.nl
+31 570 667 123

  Logo Rondje

 Logo Rondje

Henk Stroomberg
Manager Operations
h.stroomberg@pool-service.nl
+31 570 667 144

Gunnar Meijberg
Tactical Planner & Data Quality
g.meijberg@pool-service.nl
+31 570 667 148

 Logo Rondje

 Logo Rondje

Wilco Leerkes
Tactical Planner & Data Quality
w.leerkes@pool-service.nl
+31 570 667 142

Dennis Wagemaker
Tactical Planner
d.wagemaker@pool-service.nl
+31 570 667 145

 Logo Rondje

 Logo Rondje

Wim van Pijkeren
Tactical Planner
w.pijkeren@pool-service.nl
+31 570 667 147

Adri Rigter
Tactical Planner
a.rigter@pool-service.nl
+31 570 667 146

 Logo Rondje

 Logo Rondje

Rony Koolenbrander
Administratief Assistent
r.koolenbrander@pool-service.nl
+31 570 667 152